Rumanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

517662, Dumbrava, Săsciori, Alba, Centru: 517662

517662

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :517662, Dumbrava, Săsciori, Alba, Centru
Qytet :Dumbrava
Rajon 3 :Săsciori
Rajon 2 :Alba
Rajon 1 :Centru
Vend :Rumani
Kodi Postar :517662

Informacione të Tjera
Gjuhë :Romanian (RO)
Kodi Rajoni :RO-AB
gjerësi :45.88347
gjatësi :23.60565
Zona Koha :Europe/Bucharest
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

517662, Dumbrava, Săsciori, Alba, Centru është e vendosur në Rumani.Kodi i saj është zip 517662.

Të tjerët u kërkohet në
517662, Dumbrava, Săsciori, Alba, Centru,517662 ©2014 kodin postar Query