Rumanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

010478, Intrare Sfatului, Bucureşti, Oficiul Poştal Nr.22, Sectorul 1, Bucureşti, Bucureşti - Ilfov: 010478

010478

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :010478, Intrare Sfatului, Bucureşti, Oficiul Poştal Nr.22, Sectorul 1, Bucureşti, Bucureşti - Ilfov
Zonë 1 :Intrare Sfatului
Qytet :Bucureşti
Rajon 4 :Oficiul Poştal Nr.22
Rajon 3 :Sectorul 1
Rajon 2 :Bucureşti
Rajon 1 :Bucureşti - Ilfov
Vend :Rumani
Kodi Postar :010478

Informacione të Tjera
Gjuhë :Romanian (RO)
Kodi Rajoni :RO-B
gjerësi :44.44828
gjatësi :26.09302
Zona Koha :Europe/Bucharest
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

010478, Intrare Sfatului, Bucureşti, Oficiul Poştal Nr.22, Sectorul 1, Bucureşti, Bucureşti - Ilfov është e vendosur në Rumani.Kodi i saj është zip 010478.

Të tjerët u kërkohet në
010478, Intrare Sfatului, Bucureşti, Oficiul Poştal Nr.22, Sectorul 1, Bucureşti, Bucureşti - Ilfov,010478 ©2014 kodin postar Query