Rumanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

200095, Stradă Cernatescu Ion, general doctor, Craiova, Craiova, Dolj, Sud-Vest Oltenia: 200095

200095

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :200095, Stradă Cernatescu Ion, general doctor, Craiova, Craiova, Dolj, Sud-Vest Oltenia
Zonë 1 :Stradă Cernatescu Ion, general doctor
Qytet :Craiova
Rajon 3 :Craiova
Rajon 2 :Dolj
Rajon 1 :Sud-Vest Oltenia
Vend :Rumani
Kodi Postar :200095

Informacione të Tjera
Gjuhë :Romanian (RO)
Kodi Rajoni :RO-DJ
gjerësi :44.32786
gjatësi :23.80938
Zona Koha :Europe/Bucharest
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

200095, Stradă Cernatescu Ion, general doctor, Craiova, Craiova, Dolj, Sud-Vest Oltenia është e vendosur në Rumani.Kodi i saj është zip 200095.

Të tjerët u kërkohet në
200095, Stradă Cernatescu Ion, general doctor, Craiova, Craiova, Dolj, Sud-Vest Oltenia,200095 ©2014 kodin postar Query