Rumanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

540217, Stradă Hunedoara, Târgu-Mureş, Târgu-Mureş, Mureș, Centru: 540217

540217

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :540217, Stradă Hunedoara, Târgu-Mureş, Târgu-Mureş, Mureș, Centru
Zonë 1 :Stradă Hunedoara
Qytet :Târgu-Mureş
Rajon 3 :Târgu-Mureş
Rajon 2 :Mureș
Rajon 1 :Centru
Vend :Rumani
Kodi Postar :540217

Informacione të Tjera
Gjuhë :Romanian (RO)
Kodi Rajoni :RO-MS
gjerësi :46.52118
gjatësi :24.53606
Zona Koha :Europe/Bucharest
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

540217, Stradă Hunedoara, Târgu-Mureş, Târgu-Mureş, Mureș, Centru është e vendosur në Rumani.Kodi i saj është zip 540217.

Të tjerët u kërkohet në
540217, Stradă Hunedoara, Târgu-Mureş, Târgu-Mureş, Mureș, Centru,540217 ©2014 kodin postar Query