Rumanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

730186, Stradă Dorobanti, Vaslui, Vaslui, Vaslui, Nord-Est: 730186

730186

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :730186, Stradă Dorobanti, Vaslui, Vaslui, Vaslui, Nord-Est
Zonë 1 :Stradă Dorobanti
Qytet :Vaslui
Rajon 3 :Vaslui
Rajon 2 :Vaslui
Rajon 1 :Nord-Est
Vend :Rumani
Kodi Postar :730186

Informacione të Tjera
Gjuhë :Romanian (RO)
Kodi Rajoni :RO-VS
gjerësi :46.63008
gjatësi :27.73114
Zona Koha :Europe/Bucharest
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

730186, Stradă Dorobanti, Vaslui, Vaslui, Vaslui, Nord-Est është e vendosur në Rumani.Kodi i saj është zip 730186.

Të tjerët u kërkohet në
730186, Stradă Dorobanti, Vaslui, Vaslui, Vaslui, Nord-Est,730186 ©2014 kodin postar Query