РоманијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

032582, Alee Giurgeni, Bucureşti, Oficiul Poştal Nr.72, Sectorul 3, Bucureşti, Bucureşti - Ilfov: 032582

032582

Адреса И Поштенски Број
Наслов :032582, Alee Giurgeni, Bucureşti, Oficiul Poştal Nr.72, Sectorul 3, Bucureşti, Bucureşti - Ilfov
Површина 1 :Alee Giurgeni
Град :Bucureşti
Регионот 4 :Oficiul Poştal Nr.72
Регионот 3 :Sectorul 3
Регионот 2 :Bucureşti
Регионот 1 :Bucureşti - Ilfov
Земја :Романија
Поштенски :032582

Други Информации
Јазик :Romanian (RO)
Регионален Код :RO-B
ширина :44.41468
должина :26.17478
Временска Зона :Europe/Bucharest
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

032582, Alee Giurgeni, Bucureşti, Oficiul Poştal Nr.72, Sectorul 3, Bucureşti, Bucureşti - Ilfov се наоѓа во Романија. Нејзините поштенски код е 032582.

Другите се е достапен
032582, Alee Giurgeni, Bucureşti, Oficiul Poştal Nr.72, Sectorul 3, Bucureşti, Bucureşti - Ilfov,032582 ©2014 Поштенски Пребарување