РоманијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

457122, Doba, Dobrin, Sălaj, Nord-Vest: 457122

457122

Адреса И Поштенски Број
Наслов :457122, Doba, Dobrin, Sălaj, Nord-Vest
Град :Doba
Регионот 3 :Dobrin
Регионот 2 :Sălaj
Регионот 1 :Nord-Vest
Земја :Романија
Поштенски :457122

Други Информации
Јазик :Romanian (RO)
Регионален Код :RO-SJ
ширина :47.28983
должина :23.08714
Временска Зона :Europe/Bucharest
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

457122, Doba, Dobrin, Sălaj, Nord-Vest се наоѓа во Романија. Нејзините поштенски код е 457122.

Другите се е достапен
457122, Doba, Dobrin, Sălaj, Nord-Vest,457122 ©2014 Поштенски Пребарување