РоманијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

540529, Bulevard 1 Decembrie 1918, Târgu-Mureş, Târgu-Mureş, Mureș, Centru: 540529

540529

Адреса И Поштенски Број
Наслов :540529, Bulevard 1 Decembrie 1918, Târgu-Mureş, Târgu-Mureş, Mureș, Centru
Површина 1 :Bulevard 1 Decembrie 1918
Град :Târgu-Mureş
Регионот 3 :Târgu-Mureş
Регионот 2 :Mureș
Регионот 1 :Centru
Земја :Романија
Поштенски :540529

Други Информации
Јазик :Romanian (RO)
Регионален Код :RO-MS
ширина :46.53758
должина :24.58007
Временска Зона :Europe/Bucharest
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

540529, Bulevard 1 Decembrie 1918, Târgu-Mureş, Târgu-Mureş, Mureș, Centru се наоѓа во Романија. Нејзините поштенски код е 540529.

Другите се е достапен
540529, Bulevard 1 Decembrie 1918, Târgu-Mureş, Târgu-Mureş, Mureș, Centru,540529 ©2014 Поштенски Пребарување