РоманијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

410067, Piata Independentei, Oradea, Oradea, Bihor, Nord-Vest: 410067

410067

Адреса И Поштенски Број
Наслов :410067, Piata Independentei, Oradea, Oradea, Bihor, Nord-Vest
Површина 1 :Piata Independentei
Град :Oradea
Регионот 3 :Oradea
Регионот 2 :Bihor
Регионот 1 :Nord-Vest
Земја :Романија
Поштенски :410067

Други Информации
Јазик :Romanian (RO)
Регионален Код :RO-BH
ширина :47.05452
должина :21.93990
Временска Зона :Europe/Bucharest
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

410067, Piata Independentei, Oradea, Oradea, Bihor, Nord-Vest се наоѓа во Романија. Нејзините поштенски код е 410067.

Другите се е достапен
410067, Piata Independentei, Oradea, Oradea, Bihor, Nord-Vest,410067 ©2014 Поштенски Пребарување