Rumanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

077096, Dragomireşti-Deal, Dragomireşti-Vale, Ilfov, Bucureşti - Ilfov: 077096

077096

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :077096, Dragomireşti-Deal, Dragomireşti-Vale, Ilfov, Bucureşti - Ilfov
Qytet :Dragomireşti-Deal
Rajon 3 :Dragomireşti-Vale
Rajon 2 :Ilfov
Rajon 1 :Bucureşti - Ilfov
Vend :Rumani
Kodi Postar :077096

Informacione të Tjera
Gjuhë :Romanian (RO)
Kodi Rajoni :RO-IF
gjerësi :44.46208
gjatësi :25.93802
Zona Koha :Europe/Bucharest
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

077096, Dragomireşti-Deal, Dragomireşti-Vale, Ilfov, Bucureşti - Ilfov është e vendosur në Rumani.Kodi i saj është zip 077096.

Të tjerët u kërkohet në
077096, Dragomireşti-Deal, Dragomireşti-Vale, Ilfov, Bucureşti - Ilfov,077096 ©2014 kodin postar Query