Rumanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

800253, Stradă Deleanu Nicolae, Galaţi, Galaţi, Galaţi, Sud-Est: 800253

800253

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :800253, Stradă Deleanu Nicolae, Galaţi, Galaţi, Galaţi, Sud-Est
Zonë 1 :Stradă Deleanu Nicolae
Qytet :Galaţi
Rajon 3 :Galaţi
Rajon 2 :Galaţi
Rajon 1 :Sud-Est
Vend :Rumani
Kodi Postar :800253

Informacione të Tjera
Gjuhë :Romanian (RO)
Kodi Rajoni :RO-GL
gjerësi :45.42572
gjatësi :28.03104
Zona Koha :Europe/Bucharest
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

800253, Stradă Deleanu Nicolae, Galaţi, Galaţi, Galaţi, Sud-Est është e vendosur në Rumani.Kodi i saj është zip 800253.

Të tjerët u kërkohet në
800253, Stradă Deleanu Nicolae, Galaţi, Galaţi, Galaţi, Sud-Est,800253 ©2014 kodin postar Query