Rumanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

900709, Bulevard Ferdinand, Constanţa, Constanţa, Constanţa, Sud-Est: 900709

900709

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :900709, Bulevard Ferdinand, Constanţa, Constanţa, Constanţa, Sud-Est
Zonë 1 :Bulevard Ferdinand
Qytet :Constanţa
Rajon 3 :Constanţa
Rajon 2 :Constanţa
Rajon 1 :Sud-Est
Vend :Rumani
Kodi Postar :900709

Informacione të Tjera
Gjuhë :Romanian (RO)
Kodi Rajoni :RO-CT
gjerësi :44.17392
gjatësi :28.64217
Zona Koha :Europe/Bucharest
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

900709, Bulevard Ferdinand, Constanţa, Constanţa, Constanţa, Sud-Est është e vendosur në Rumani.Kodi i saj është zip 900709.

Të tjerët u kërkohet në
900709, Bulevard Ferdinand, Constanţa, Constanţa, Constanţa, Sud-Est,900709 ©2014 kodin postar Query