Rumanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

810495, Stradă Scolilor, Brăila, Brăila, Brăila, Sud-Est: 810495

810495

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :810495, Stradă Scolilor, Brăila, Brăila, Brăila, Sud-Est
Zonë 1 :Stradă Scolilor
Qytet :Brăila
Rajon 3 :Brăila
Rajon 2 :Brăila
Rajon 1 :Sud-Est
Vend :Rumani
Kodi Postar :810495

Informacione të Tjera
Gjuhë :Romanian (RO)
Kodi Rajoni :RO-BR
gjerësi :45.26669
gjatësi :27.96273
Zona Koha :Europe/Bucharest
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

810495, Stradă Scolilor, Brăila, Brăila, Brăila, Sud-Est është e vendosur në Rumani.Kodi i saj është zip 810495.

Të tjerët u kërkohet në
810495, Stradă Scolilor, Brăila, Brăila, Brăila, Sud-Est,810495 ©2014 kodin postar Query