Rumanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

430194, Stradă Bucovinei, Baia Mare, Baia Mare, Maramureș, Nord-Vest: 430194

430194

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :430194, Stradă Bucovinei, Baia Mare, Baia Mare, Maramureș, Nord-Vest
Zonë 1 :Stradă Bucovinei
Qytet :Baia Mare
Rajon 3 :Baia Mare
Rajon 2 :Maramureș
Rajon 1 :Nord-Vest
Vend :Rumani
Kodi Postar :430194

Informacione të Tjera
Gjuhë :Romanian (RO)
Kodi Rajoni :RO-MM
gjerësi :47.64573
gjatësi :23.55859
Zona Koha :Europe/Bucharest
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

430194, Stradă Bucovinei, Baia Mare, Baia Mare, Maramureș, Nord-Vest është e vendosur në Rumani.Kodi i saj është zip 430194.

Të tjerët u kërkohet në
430194, Stradă Bucovinei, Baia Mare, Baia Mare, Maramureș, Nord-Vest,430194 ©2014 kodin postar Query