Rumanikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

420174, Stradă Turturelelor, Bistriţa, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud, Nord-Vest: 420174

420174

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :420174, Stradă Turturelelor, Bistriţa, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud, Nord-Vest
Zonë 1 :Stradă Turturelelor
Qytet :Bistriţa
Rajon 3 :Bistriţa
Rajon 2 :Bistriţa-Năsăud
Rajon 1 :Nord-Vest
Vend :Rumani
Kodi Postar :420174

Informacione të Tjera
Gjuhë :Romanian (RO)
Kodi Rajoni :RO-BN
gjerësi :47.13333
gjatësi :24.50000
Zona Koha :Europe/Bucharest
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

420174, Stradă Turturelelor, Bistriţa, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud, Nord-Vest është e vendosur në Rumani.Kodi i saj është zip 420174.

Të tjerët u kërkohet në
420174, Stradă Turturelelor, Bistriţa, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud, Nord-Vest,420174 ©2014 kodin postar Query