РоманијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

517691, Preluca, Scărişoara, Alba, Centru: 517691

517691

Адреса И Поштенски Број
Наслов :517691, Preluca, Scărişoara, Alba, Centru
Град :Preluca
Регионот 3 :Scărişoara
Регионот 2 :Alba
Регионот 1 :Centru
Земја :Романија
Поштенски :517691

Други Информации
Јазик :Romanian (RO)
Регионален Код :RO-AB
ширина :46.88862
должина :25.35572
Временска Зона :Europe/Bucharest
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

517691, Preluca, Scărişoara, Alba, Centru се наоѓа во Романија. Нејзините поштенски код е 517691.

Другите се е достапен
517691, Preluca, Scărişoara, Alba, Centru,517691 ©2014 Поштенски Пребарување