РоманијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

230116, Stradă Munteanu Ion, maior, Slatina, Slatina, Olt, Sud-Vest Oltenia: 230116

230116

Адреса И Поштенски Број
Наслов :230116, Stradă Munteanu Ion, maior, Slatina, Slatina, Olt, Sud-Vest Oltenia
Површина 1 :Stradă Munteanu Ion, maior
Град :Slatina
Регионот 3 :Slatina
Регионот 2 :Olt
Регионот 1 :Sud-Vest Oltenia
Земја :Романија
Поштенски :230116

Други Информации
Јазик :Romanian (RO)
Регионален Код :RO-OT
ширина :44.45518
должина :24.36479
Временска Зона :Europe/Bucharest
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

230116, Stradă Munteanu Ion, maior, Slatina, Slatina, Olt, Sud-Vest Oltenia се наоѓа во Романија. Нејзините поштенски код е 230116.

Другите се е достапен
230116, Stradă Munteanu Ion, maior, Slatina, Slatina, Olt, Sud-Vest Oltenia,230116 ©2014 Поштенски Пребарување