РоманијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

800253, Stradă Deleanu Nicolae, Galaţi, Galaţi, Galaţi, Sud-Est: 800253

800253

Адреса И Поштенски Број
Наслов :800253, Stradă Deleanu Nicolae, Galaţi, Galaţi, Galaţi, Sud-Est
Површина 1 :Stradă Deleanu Nicolae
Град :Galaţi
Регионот 3 :Galaţi
Регионот 2 :Galaţi
Регионот 1 :Sud-Est
Земја :Романија
Поштенски :800253

Други Информации
Јазик :Romanian (RO)
Регионален Код :RO-GL
ширина :45.42572
должина :28.03104
Временска Зона :Europe/Bucharest
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

800253, Stradă Deleanu Nicolae, Galaţi, Galaţi, Galaţi, Sud-Est се наоѓа во Романија. Нејзините поштенски код е 800253.

Другите се е достапен
800253, Stradă Deleanu Nicolae, Galaţi, Galaţi, Galaţi, Sud-Est,800253 ©2014 Поштенски Пребарување