РоманијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

100197, Stradă Stânjeneilor, Ploieşti, Ploieşti, Prahova, Sud Muntenia: 100197

100197

Адреса И Поштенски Број
Наслов :100197, Stradă Stânjeneilor, Ploieşti, Ploieşti, Prahova, Sud Muntenia
Површина 1 :Stradă Stânjeneilor
Град :Ploieşti
Регионот 3 :Ploieşti
Регионот 2 :Prahova
Регионот 1 :Sud Muntenia
Земја :Романија
Поштенски :100197

Други Информации
Јазик :Romanian (RO)
Регионален Код :RO-PH
ширина :44.95448
должина :26.04647
Временска Зона :Europe/Bucharest
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

100197, Stradă Stânjeneilor, Ploieşti, Ploieşti, Prahova, Sud Muntenia се наоѓа во Романија. Нејзините поштенски код е 100197.

Другите се е достапен
100197, Stradă Stânjeneilor, Ploieşti, Ploieşti, Prahova, Sud Muntenia,100197 ©2014 Поштенски Пребарување