РоманијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

457307, Sântă Măria, Sânmihaiu Almaşului, Sălaj, Nord-Vest: 457307

457307

Адреса И Поштенски Број
Наслов :457307, Sântă Măria, Sânmihaiu Almaşului, Sălaj, Nord-Vest
Град :Sântă Măria
Регионот 3 :Sânmihaiu Almaşului
Регионот 2 :Sălaj
Регионот 1 :Nord-Vest
Земја :Романија
Поштенски :457307

Други Информации
Јазик :Romanian (RO)
Регионален Код :RO-SJ
ширина :47.04076
должина :23.20001
Временска Зона :Europe/Bucharest
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

457307, Sântă Măria, Sânmihaiu Almaşului, Sălaj, Nord-Vest се наоѓа во Романија. Нејзините поштенски код е 457307.

Другите се е достапен
457307, Sântă Măria, Sânmihaiu Almaşului, Sălaj, Nord-Vest,457307 ©2014 Поштенски Пребарување