РоманијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

717392, Negreni, Ştiubieni, Botoşani, Nord-Est: 717392

717392

Адреса И Поштенски Број
Наслов :717392, Negreni, Ştiubieni, Botoşani, Nord-Est
Град :Negreni
Регионот 3 :Ştiubieni
Регионот 2 :Botoşani
Регионот 1 :Nord-Est
Земја :Романија
Поштенски :717392

Други Информации
Јазик :Romanian (RO)
Регионален Код :RO-BT
ширина :48.00030
должина :26.75864
Временска Зона :Europe/Bucharest
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

717392, Negreni, Ştiubieni, Botoşani, Nord-Est се наоѓа во Романија. Нејзините поштенски код е 717392.

Другите се е достапен
717392, Negreni, Ştiubieni, Botoşani, Nord-Est,717392 ©2014 Поштенски Пребарување