РоманијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

420174, Stradă Turturelelor, Bistriţa, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud, Nord-Vest: 420174

420174

Адреса И Поштенски Број
Наслов :420174, Stradă Turturelelor, Bistriţa, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud, Nord-Vest
Површина 1 :Stradă Turturelelor
Град :Bistriţa
Регионот 3 :Bistriţa
Регионот 2 :Bistriţa-Năsăud
Регионот 1 :Nord-Vest
Земја :Романија
Поштенски :420174

Други Информации
Јазик :Romanian (RO)
Регионален Код :RO-BN
ширина :47.13333
должина :24.50000
Временска Зона :Europe/Bucharest
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

420174, Stradă Turturelelor, Bistriţa, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud, Nord-Vest се наоѓа во Романија. Нејзините поштенски код е 420174.

Другите се е достапен
420174, Stradă Turturelelor, Bistriţa, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud, Nord-Vest,420174 ©2014 Поштенски Пребарување